איך לזכור

השבוע שלי היה אינטנסיבי באופן יוצא דופן. לפעמים כשאני עושה הרבה דברים אני שוכח את רובם. מרוב שהארועים צפופים, הם מתחברים אחד לשני. אולי אוכל לעזור לעצמי…איפה הייתי השבוע: ברמת החייל, בכרם אצל דורון, בפלורנטין אצל רוני,ביפו ולמחרת שוב ברמת החייל ואז בגן אורנים. למחרת  באשדות יעקב, הדג היה טעים. אחר כך בלימה לימה שללילנבלום. למחרת בקיבוץ עין שמר ובלילה באשדוד. למחרת ברמת השרון ובבית קברות ירקון ואז בפסג' של הנרייטה סולד, שם לפני שנים איתן המציא לי את השם דונטלו. והיום בירולשים ולקינוח שוב בכינרת בדגניה ב'. שבת שלום.

מאת

דן תורן

דן הוא זמר רוק (שוב השקר הזה, אימפריות נופלות לאט, לבן על לבן) וכותב שירים לאחרים ( בך לא נוגע- יהודית רביץ, מפנה מקום ברי סחרוף, גידי שרון ליפשיץ, ביום של הפצצה רמי קליינשטיין ,ועוד רבים אחרים), תורן הוא גם שחקן ( אחד משלנו, שנת אפס, משחק החיים ועוד) מאחוריו יותר משלושים שנות יצירה אישית והדרכה יצירתית של אומנים הן בתחילת דרכם – כמורה לכתיבה יוצרת והן כאלה שכבר ביססו את מעמדם כמובילים בארץ. במהלך השנים דן עבד על יצירת אלבומים בין השאר עם יהודית רביץ, דיוויד ברוזה, מאור כהן ברי סחרוף שי צברי, גיא ויהל ועוד רבים אחרים.

0 thoughts on “איך לזכור”

 1. אני מתה על תקופות כאלה.
  והמנוחה הנעימה שבאה אחריהן.
  והנה היא באה לך, יום שבת.
  תהנה :]

  אגב, איפה היית בפלורנטין?
  יש שם מסעדונת נפלאה, בויטאל 2. rose bar
  אם לא היית עוד אז אני ממליצה.
  פלורנטין מעוררת השראה.
  ובכלל, ת"א.
  (:
  שבת שלום

 2. תאמין לי, תעריך את התקופה הזאת שהכל לחוץ ואין לך פנאי, אתה עוד תתגעגע לזה…:)

 3. דן, רק רציתי לאחל לך שנה טובה ומוצלחת!!! שתיצור לנו הרבה מוזיקה טובה!!!
  ומשהו אישי יותר – אחד מההיי-לייטס שלי בשנה האחרונה היה האייטם שסייעת לי לכתוב בנושא כתיבה בגוף ראשון אישה. אמנם איחרתי את הדד-ליין וקוראות "במת האישה" (רבעון ויצ"ו) לא זכו לקרוא וליהנות, אבל היה נהדר לקרוא את התשובות שלך ונהניתי מאד מכתיבת האייטם עצמו. תודה רבה!!!

 4. דן תורן??
  😮
  לא ידעתי שאתה בישרא..
  בכל אופן זה כבוד לדבר איתך!!
   
  גם אני חולמת להיות שחקנית ^^

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.