יום שידורים לכבוד קול השלום

איזה כיף לפתוח רדיו היום על 100FM ולשמוע את איייבי ואת השדרנים של קול השלום משדרים מהעבר.


זה מאד מרגש. אני חושב עכשיו שמישהו צריך להרים את הכפפה הזו ולשדר כל יום את המילה שלום peace סאלם 300 פעם ביום כמו שאייבי החכם עשה בזמנו


זה ממש טוב וזה יעשה את ההבדל. בשנים שהוא פעל היו הרבה יותר מאמצים לשלום מאשר עכשיו.


אולמרט, פרץ, במקום לכסוס ציפרניים מהפחד מה וינוגרד יחליט- אולי תעבדו בלפתוח מחדש את התחנה הנפלאה הזו.


זה יכול להיות שינוי מרענן

מאת

דן תורן

דן הוא זמר רוק (שוב השקר הזה, אימפריות נופלות לאט, לבן על לבן) וכותב שירים לאחרים ( בך לא נוגע- יהודית רביץ, מפנה מקום ברי סחרוף, גידי שרון ליפשיץ, ביום של הפצצה רמי קליינשטיין ,ועוד רבים אחרים), תורן הוא גם שחקן ( אחד משלנו, שנת אפס, משחק החיים ועוד) מאחוריו יותר משלושים שנות יצירה אישית והדרכה יצירתית של אומנים הן בתחילת דרכם – כמורה לכתיבה יוצרת והן כאלה שכבר ביססו את מעמדם כמובילים בארץ. במהלך השנים דן עבד על יצירת אלבומים בין השאר עם יהודית רביץ, דיוויד ברוזה, מאור כהן ברי סחרוף שי צברי, גיא ויהל ועוד רבים אחרים.

0 thoughts on “יום שידורים לכבוד קול השלום”

  1. יש רדיו פלסטיני-ישראלי, שנקרא רדיו כל השלום. אפשר (לנסות) לקלוט אותם ב-107.2fm וגם <a target=_blank href="באינטרנט:www.allforpeace.org/changelanguage.aspx?lang=3http://www.allforpeace.org/changelanguage.aspx?lang=3">באינטרנט:www.allforpeace.org/changelanguage.aspx?lang=3<br>מזמן לא הקשבתי להם, אבל הרעיון נשמע נחמד.

  2. 100fm שמים כל יום שעה של קול השלום וגם בשבת.
    זה יפה לנוסטלגיה אבל לנסות לשחזר זה כמו לעשות כל סרט המשך לסרט שהצליח- זה פשוט לא יהיה אותו דבר ואפילו יקלקל!

  3. לגדול עם קול השלום כפס הקול של הילדות וההתבגרות היה אחד הדברים היותר טובים הן מבחינה מוסיקלית והן מבחינה רעיונית ומוסרית.
    צודק ס. אורי, יש רדיו כל השלום ב107.2FM אבל נדמה לי שנקלט רק באזור ירושלים (וגם שם, לא כ"כ טוב), יש מוסיקה, תוכניות ראיונות בעברית, אנגלית וערבית אם אישים מגוונים ביותר. רדיו מאוד מומלץ.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.